شرایط و مقررات استفاده از سیستم راهنما جیبی

English  

سیستم راهنمای مشاغل راهنما جیبی متشکل از وب سایت و اپلیکیشن های موبایل از سال 1391 با هدف اطلاع رسانی مشاغل فارسی زبانان در سراسر دنیا مشغول  ارائه این سرویس جهانی می باشد. مشاغل عنوان شده در این سیستم با همکاری فارسی زبانان سراسر دنیا ثبت گردیده  و لذا این سیستم هیچ گونه وابستگی سیاسی به حزب، جناح و یا گروه خاصی ندارد.

متن زیر شرایط و مقررات استفاده ازسرویس های وب سایت و اپلیکیشن موبایل راهنما جیبی را شرح می دهد. در این متن منظور از”سایت” وب سایت و اپلیکیشن موبایل راهنماجیبی، منظور از”ما”  شرکت لینکد دیتا در استرالیا به شماره ثبت(50603242182) و منظور از “شما” یا “کاربر” کسانی هستند که از سایت و اطلاعات آن استفاده می کنند. استفاده شما از سرویس و خدمات راهنماجیبی به معنای قبول کلیه شرایط مندرج در این سند و هم چنین سند سیاست حفظ اطلاعات شخصی راهنماجیبی می باشد. لطفاً قبل از استفاده ا ز سایت کلیه شرایط و مقررات ذیل و همچنین سیاست حفظ اطلاعات شخصی راهنماجیبی را با دقت مطالعه نمایید.

این شرایط و مقررات ممکن است در آینده اصلاح گردد که در این صورت آخرین تغییرات در سایت قرار خواهد گرفت. ادامه استفاده از سرویس های ما به معنای قبول و الزام شما به رعایت آخرین نسخه به روز شده شرایط و مقررات مندرج در سایت می باشد.

 

شرایط استفاده از سرویس ها

سیستم راهنما جیبی یک بانک اطلاعات رایگان برای بازدید کنندگان و کاربران است که در آن می توانند اطلاعاتی از قبیل جستجوی لیست کسب و کارها و مکان های ثبت شده در سیستم ، محصولات و سرویس های آنها، نظرات و امتیازدهی کاربران در مورد این مشاغل یا مکان ها، رویدادهای اجتماعی محلی و تخفیفات ویژه ارائه شده توسط کسب کارهای محلی را کسب نمایند. سرویس های راهنما جیبی برای افراد زیر 18 سال طراحی نگردیده و نباید مورد استفاده  افراد زیر 18 سال قرار گیرد. شرایط لازم جهت ثبت نام کاربران در سیستم راهنما جیبی عبارتند از:

1-حداقل سن جهت ثبت نام و اظهار نظر در مورد مشاغل و اماکن 18 سال تمام می باشد.

2- تکمیل صحیح و دقیق فرم ثبت نام در سایت که شامل آخرین اطلاعات به روز شده شما می باشد. در این مرحله شما برای حساب کاربری خود یک نام کاربری و یک کلمه عبور انتخاب می کنید.

3- ثبت نام برای استفاده از سرویس های سایت رایگان می باشد اما پس از ثبت نام امکان انتقال به شخص دیگر وجود ندارد.

شما قبول می نمایید که هر گونه تخلف از شرایط مندرج در این سند از طرف کاربر، شرکت را مجاز به مسدود کردن حساب کاربری شما خواهد نمود. تشخیص وقوع هر گونه تخلف بر اساس نظر و صلاحدید شرکت صورت خواهد گرفت.

پس از تایید ثبت نام و معرفی شدن به عنوان کاربر ثبت شده در سیستم راهنما جیبی، شما متعهد می گردید که از انجام موارد ذیل جداً خودداری نمایید.

1-ارسال و اعلان هر گونه پیغام و اطلاعات به فرم متن، داده، نرم افزار، تصویریا هر مطلب غیر قانونی ، مخرب، تهدیدآمیز، هرزه نگاری، نژادپرستانه، تبعیض آمیز، ناسزا، ایذایی، فریبکارانه، افتراآمیز، مبتذل، رکیک و قابل اعتراض که باعث تجاوز به حریم شخصی و وجهه عمومی افراد گردد.

2- جعل هویت دیگر افراد یا نهادها یا معرفی خود به عنوان یکی از پرسنل شرکت یا بستگان آنها.

3- ارسال و اعلان هر گونه محتوایی که شما مجوز نمایش و پخش آن را طبق قانون ، قرارداد موجود یا به رسم امانتداری ندارید.

4- ارسال هر گونه محتوایی که شامل ویروس، کرم، تروژان یا کدهای مخرب کامپیوتری باشد.

5-حذف نام مالکین آثار، آرم مالکیت واخطارهای قانونی از مطالب و محتواهایی که روی سایت ارسال می کنید.

6- استفاده از سایت به گونه ای که دسترسی کاربران دیگر را دچار اختلال یا کلاً قطع کند از قبیل ارسال پیام های تکراری، بی وقفه و سیل آسا برای سرویس های مختلف سایت.

7-ارسال آگهی ها و ایمیل های ناخواسته، Junk mail, spam  ، نامه های زنجیره ای، فعالیت های هرمی و هر گونه تقاضا و یا ایده ها و پیام های تجاری و غیرتجاری.

8- نقض مقررات و قوانین محلی، استانی، کشوری و بین المللی.

9- ارسال یا لینک دادن به محتواو مطالبی که ناقض حقوق تجاری، مالکیت معنوی، آرم تجاری، اسرار تجاری یا دیگر جقوق مالکیت افراد، گروه ها و سازمان های دیگر باشد.

10- حذف یا تغییر مطالبی که توسط دیگرکاربران ارسال می شود با اطلاعات غیرصحیح.

11- استفاده غیر مجاز از مطالب سایت با تکنیک framing و یا هر گونه تکنیک های موجود دیگر.

12- ثبت نام با یک هویت جعلی به منظور ارزیابی و اطهار نطر کردن در مورد کسب و کار خودتان یا دیگران.

13-استفاده، استخراج، داده کاوی و یا هر گونه جستجوی خودکار از مطالب موجود در سایت با ابزارها و یا هرگونه اسکریپت های خودکار مانند روبات ها، خزنده ها(Crawlers) و عنکبوت ها (Spiders) برای مقاصد تجاری و غیرتجاری.

14- انجام مهندسی معکوس بر روی هر قسمت از سایت.

لیست قیمت سرویس های ما از طریق کنترل پانل کاربران قابل دسترسی می باشد.  راهنماجیبی این حق را برای خود محفوط می دارد که نسبت به تغییر و به روز رسانی این قیمت ها در هر زمان اقدام نماید اما سفارشات شما بر اساس آخرین لیست قیمت در زمان ثبت سفارش شما پردازش و تحویل خواهد شد.

مطالب و محتوای سایت

شما با ارسال، آپلود و وارد کردن هر گونه مطلب از قبیل اطلاعات، نظرات و پیشنهادها در سایت ، مالکیت این مطالب را به عهده می گیرید. توجه داشته باشید که برخی از مطالب ثبت شده پس از انتشار ممکن است قابل حذف نباشند. شما با ارسال هرگونه اطلاعات در سایت راهنماجیبی ضمانت می کنید که شما مالک و یا مجاز به انتشار مطالب ارسال شده با رعایت حقوق دیگران می باشید. بدیهی است راهنما جیبی ادعای مالکیت اطلاعات ارسالی توسط کاربران را نخواهد داشت.

 شما با ارسال مطالب و اطلاعات خود این حق را به راهنما جیبی و خدمات وابسته به آن اعطا می نمایید که از اطلاعات شما جهت کسب و کار اینترنتی خود استفاده نمایندکه این استفاده ها شامل کپی کردن، توزیع، ارسال، نمایش عمومی،اجرای عمومی، آگهی، بازتولید، ویرایش، ترجمه و تغییر فرمت و هم چنین انتشار نام شما به همراه اطلاعات ارسالی شما می باشد. در این راستا  شما  دسترسی  جهانی، همیشگی، غیراختصاصی، بدون حق امتیاز، قابل واگذاری به غیر را در همه مطالب ارسال شده به راهنما جیبی را واگذار خواهید کرد.  توجه داشته باشید که شما با ارسال اطلاعاتتان به سایت به دیگر کاربران این سایت و دیگر رسانه ها این حق غیر قابل برگشت را اعطا می کنید که از اطلاعات شما استفاده کنندوشما حق ادعا علیه راهنما جیبی و کاربران آن به دلیل “استفاده” از اطلاعات ارسالی شما را نخواهید داشت. موارد “استفاده” شامل کپی کردن، توزیع، ارسال، نمایش عمومی ، اجرای عمومی، آگهی، بازتولید، ویرایش، ترجمه و تغییر فرمت و تهیه کارهای مشتق از اطلاعات ارسالی شما می باشد.بنابراین هیچگونه خسارت و غرامتی بابت استفاده از اطلاعات شما به شما تعلق نخواهد گرفت. راهنماجیبی در استفاده یا حذف کامل اطلاعاتتان از سایت اختیار کامل دارد.

 

لینک به سایت های دیگر

سایت راهنماجیبی ممکن است حاوی لینک هایی به وب سایت هایی باشد که توسط اشخاص دیگر مدیریت می شوند. این لینک ها به منظور راحتی بیشترکاربران اضافه شده اند و ممکن است که اطلاعات آنها به روز نباشد. شرکت راهنماجیبی هیچگونه مسئولیتی را در قبال محتوا و عملکرد این سایتهای نمی پذیرد و شما با پذیرش ریسکهای احتمالی از این سایت ها استفاده می نمایید.

به غیر از مواردی که بصورت شفاف اعلام می شود:

راهنماجیبی هیچگونه ارتباطی با صاحبان و گردانندگان این سایت ها ندارد و هیچگونه کنترلی روی محتوا و حقوق مربوط به این سایت ها نخواهد داشت.
لینک به سایت های دیگر نباید به عنوان توصیه و تایید گردانندگان این سایت ها، اطلاعات مندرج در آنها و هم چنین کالاها و خدمات ارائه شده توسط آنها از طرف راهنما جیبی تلقی گردند.
پرداخت خسارت

شما متعهد به استفاده صحیح و بی ضرر از سایت می باشید. درصورتی که خدمات و سرویس های راهنما جیبی از طریق ارسال مطالب و تصاویر خلاف قوانین و مقررات  استفاده از راهنما جیبی و یا خلاف قانون با مشکل مواجه گردند، شما متعهد به پرداخت کلیه خسارات وارد شده به شرکت، پرسنل و شرکت های وابسته به آن از جمله هزینه های ناشی از خسارت به اعتبار راهنماجیبی، از دست رفتن اطلاعات، کلیه دعواهای حقوقی، و هزینه وکالت جهت حل و فصل مشکلات بوجود آمده می باشید.

 

سلب ضمانت

راهنماجیبی و یا شرکت هایی که راهنماجیبی از خدمات آنها استفاده می کند هیچگونه ضمانتی را در قبال مناسب بودن، قابل اعتماد بودن، در دسترس بودن، به روز بودن و دقیق بودن اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، خدمات و اشکال و تصاویر مرتبط موجود در سایت نخواهند داشت و این گونه مطالب و محتوا دقیقاً “به همان صورت ارائه شده” و بدون هیچگونه ضمانت و یا شرط  مطابقت با نیازمندی های کاربران در سایت ارائه می گردند.

تمامی اطلاعات، نرم افزارها، خدمات و سرویس های ارائه شده در سایت ممکن است شامل خطا و یا غلط های املایی باشند. این اطلاعات ممکن است در هر لحظه به روز رسانی شود. لذا مطالب و محتوای سایت نباید مرجع تصممیم گیری شما در خصوص مسائل مهم شخصی، پزشکی، حقوقی و مالی قرار گیرد و بهتر است در این موارد با مشاوران متخصص در زمینه های مربوطه تماس حاصل نمایید. راهنما جیبی نماینده هیچیک از مشاغل ثبت شده نمی باشد و هیچگونه ضمانتی در قبال خدمات و محصولات وابسته به آنها نخواهد داشت.

راهنما جیبی و شرکت های وابسته به آن هیچگونه مسئولیتی را در قبال خسارات وارده بر شما از قبیل از بین رفتن داده ها یا سود تجاری شما که به نحوی ناشی از مشکلاتی در عملکرد سیستم باشد ندارد. این مشکلات از جمله شامل تاخیر یا در دسترس نبودن سایت به علت مشکلات مخابراتی و شبکه، نگهداری و تعمیرات سایت، اطلاعات ناقص، احتمال وجود ویروس، سرقت اطلاعات، مختل شدن سیستم، سوء استفاده کاربران دیگر از اطلاعات شما و کلاً اتفاقاتی که ازکنترل ما خارج هستند می باشد. هم چنین راهنما جیبی هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارات احتمالی ناشی از نظرات کاربران خود در مورد کسب و کارهای ثبت شده  را نخواهد داشت. اگر با این موارد موافق نمی باشید بهترین گزینه برای شما عدم استفاده از سرویس های سایت می باشد.

 

حذف اطلاعات ثبت شده

راهنما جیبی می تواند در مواردی  به تشخیص خود و یا با دریافت تقاضا از مراجع قضایی و یا در خواست مالکین مشاغل  و یا کاربران اقدام به حذف دائمی اطلاعات  ثبت شده بر روی سیستم خود نماید.  همچنین  راهنما جیبی ممکن است برای انجام عملیات حذف نیاز به احراز هویت درخواست کنندگان داشته باشد.

 

موارد دیگر

اگر راهنما جیبی در اجرای تعهدات خود مندرج در این سند دچار تاخیر شده و یا موفق به اجرای آنها نگردد، این امر به معنای از دست دادن سایر حقوق خود نمی باشد.

اگر به هر دلیلی تعدادی از این موارد و مقررات در زمان های خاصی لغو و غیر قابل اجرا گردند بقیه موارد این قرارداد کماکان پابرجا، معتبر و لازم الاجرا می باشد.

کاربران حق انتقال مسئولیت های خود به غیر یا تغییر آنها را بدون رضایت کتبی ما نخواهند داشت، اما  راهنماجیبی مجازبه انتقال یا تغییر وظایف و مسئولیت های خوددر هر زمان و به هر کس می باشد.

 

مالکیت معنوی و آرم تجاری

راهنماجیبی مجوز و حق انتشار (کپی رایت) کلیه محتویات سایت را دارا می باشد و هیچ قسمتی از سایت شامل مطالب، تصاویر، طرح های گرافیکی، کلیپ های صوتی و تصویری نباید برای مقاصدی غیر از استفاده شخصی مورد استفاده قرار گیرد. در غیر این صورت اجازه نامه کتبی از شرکت مورد نیاز می باشد.

 

مراجع قضایی

با توجه به ماهیت جهانی سرویس راهنما جیبی، برای کاربران مقررات کشور محل اقامت کاربر اعمال خواهد شد.