شما می توانید جهت ارتقاء کسب و کار خود و بهتر دیده شدن توسط کاربران، ازسرویس های اشتراک زیراستفاده نمایید.

   

سرویس رایگان

این سرویس شامل ثبت در گروه های شغلی با اطلاعات پایه شامل نام، آدرس، شماره تلفن اول، آدرس ایمیل و وب سایت و ثبت موقعیت جغرافیایی روی نقشه می باشد. امکانات ویژه راهنما جیبی برای مشاغل در این سرویس بصورت محدود موجود می باشد.

 

همچنین به منظورارتقاء جایگاه کسب و کار خود در میان دیگر کسب و کارهای مشابه، می توانید یکی از سرویس های ویژه پایین را انتخاب و خریداری نمایید.

   
standard-3

سرویس استاندارد

این سرویس مناسب کسب و کارهای نوپا است و از اولویت جستجوی بالاتری نسبت به سرویس رایگان برخوردار می باشد. کسب و کارهای ثبت شده در این سرویس با آیکون نارنجی رنگ روی نقشه قابل تشخیص می باشند.

این سرویس امکان تعریف منوی خدمات 5 آیتمی، تعریف 2 کلمه کلیدی، معرفی و توضیح کسب و کار تا 20 کلمه و ضمیمه کردن 3 عکس را در پروفایل کسب و کار به شما می دهد.

در این سرویس علاوه بر ثبت اطلاعات پایه در سرویس رایگان می توانید اطلاعات دقیق تر کسب و کار شامل شماره تلفن دوم، شماره فکس و آدرس تفکیکی صفحات درشبکه های اجتماعی را وارد نمایید. همچنین امکان گزارش گیری تکمیلی شامل آمار روزانه بازدیدها در این سیستم فراهم شده است.

برای مشاهده قیمت ها اینجا را کلیک کنید.


premium-circle-3

سرویس Premium

این سرویس مناسب کسب و کارهای در حال پیشرفت است واز اولویت جستجوی بالاتری نسبت به سرویس استاندارد برخوردارمی باشد. کسب و کارهای ثبت شده در این سرویس با آیکون بنفش رنگ روی نقشه قابل تشخیص می باشند.

این سرویس امکان تعریف منوی خدمات 10 آیتمی، تعریف 4 کلمه کلیدی، معرفی و توضیح کسب و کار تا 60 کلمه و ضمیمه کردن 6 عکس را در پروفایل کسب و کار به شما می دهد.

در این سرویس علاوه بر ثبت اطلاعات پایه در سرویس رایگان می توانید اطلاعات دقیق تر کسب و کار شامل شماره تلفن دوم، شماره فکس و آدرس تفکیکی صفحات درشبکه های اجتماعی را وارد نمایید. همچنین امکان گزارش گیری تکمیلی شامل آمار روزانه بازدیدها و امکان غیر فعال سازی ارزیابی برای این سرویس در نظر گرفته شده است.

برای مشاهده قیمت ها اینجا را کلیک کنید.


premium-plus-3

سرویس Premium Plus - پیشنهادی راهنما

این سرویس مناسب کسب و کارهای محبوب است و از اولویت جستجوی بالاتری نسبت به سرویس Premium برخوردار می باشد. کسب و کارهای ثبت شده در این سرویس با آیکون قرمزرنگ روی نقشه قابل تشخیص می باشند.

این سرویس امکان تعریف منوی خدمات 15 آیتمی، تعریف 7 کلمه کلیدی، معرفی و توضیح کسب و کار تا 350 کلمه و ضمیمه کردن 8 عکس را در پروفایل کسب و کار به شما می دهد.

در این سرویس علاوه بر ثبت اطلاعات پایه در سرویس رایگان می توانید اطلاعات دقیق تر کسب و کار شامل شماره تلفن دوم، شماره فکس و آدرس تفکیکی صفحات درشبکه های اجتماعی را وارد نمایید. همچنین امکان گزارش گیری تکمیلی شامل آمار روزانه بازدیدها و امکان غیر فعال سازی ارزیابی برای این سرویس در نظر گرفته شده است. بنر تبلیغاتی روی اپلیکیشن موبایل و نمایش ویدئوی تبلیغاتی 3 دقیقه ای در کانال یوتیوب و شبکه های اجتماعی راهنما جیبی نیز از ویژگی های دیگر این سرویس می باشند.

برای مشاهده قیمت ها اینجا را کلیک کنید.


vip-3

سرویس VIP

این سرویس صرفاً مناسب کسب و کارهای ویژه است که خواستارداشتن بالاترین جایگاه درمیان کسب و کارهای مشابه می باشند. این سرویس تنها به تعداد محدودی درهرمنطقه جغرافیایی قابل ارائه می باشد وکسب و کارهای ثبت شده در این سرویس با آیکون مشکی رنگ روی نقشه قابل تشخیص می باشند.

این سرویس امکان تعریف 20 کلمه کلیدی را به همراه حذف محدودیت در دیگر موارد شامل تعداد آیتم های منوی خدمات ، معرفی و توضیح کسب و کار و تعداد عکس ها در پروفایل کسب و کاررا به شما می دهد.

در این سرویس علاوه بر ثبت اطلاعات پایه در سرویس رایگان می توانید اطلاعات دقیق تر کسب و کار شامل شماره تلفن دوم، شماره فکس و آدرس تفکیکی صفحات درشبکه های اجتماعی را وارد نمایید. همچنین امکان گزارش گیری تکمیلی شامل آمار روزانه بازدیدها و امکان غیر فعال سازی ارزیابی برای این سرویس در نظر گرفته شده است. بنر تبلیغاتی روی اپلیکیشن موبایل، وب سایت و شبکه های اجتماعی وهمچنین نمایش ویدئوی تبلیغاتی 7 دقیقه ای شامل مصاحبه و معرفی کسب و کاردر کانال یوتیوب و شبکه های اجتماعی راهنما جیبی نیز از ویژگی های دیگر این سرویس می باشد.

برای مشاهده قیمت ها اینجا را کلیک کنید.


برای ثبت کسب و کار اینجا را کلیک کنید.